| eu_stie_tot a întrebat:

Hey. Pt ziua mea vreau sa dau o petrecere toata noaptea undeva. Dar nu vreau un club sau restaurant. Vreau sa fie ceva gen o petrecere acasa. Asa e cel mai bine. Daca tie foame faci ceva de mancare cu prietenii, ai si pat, si tv, si un computer cu net, o baie pe care stii ca nu au mai folosit-o inca 1000 de persoane.
Problema e ca parintii nu ma lasa sa dau acasa de frica sa nu ii dau foclaughing. Asa ca m-am gandit sa inchiriez o pensiune sau casa, apartament sau altceva pentru o noapte. Stiti cam cat ar costa? La pret nu prea ar fi problema ca imi fac ziua impreuna cu un amic care e cu o zi mai mare. Dar totusi as vrea sa stiu cam care sunt preturile. Si daca stiti vreo locatie?big grin. App, locuiesc in iasi

2 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Pai crezi ca intr-o pensiune poti sa-ti faci tu mancare cu prietenii? Ai computer cu net? ai o baie care nu e folosita de 1000 de persoane? Proasta idee pentru ca nici spatiu nu ai, o pensiune e facuta pentru dormit deci are doar dormitoare, nu o sa fie prea distractiv...mai bine un restaurant! Pensiunea trebuie inchiriata toata daca nu vrei sa ai probleme cu,, vecinii,, care incearca sa doarma si e foarte costisitor si nedistractiv! Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te'ai gandit cumva sa incerci sa faci petrecerea undeva la tara bunicilor tai? Nu stiu...acolo aveti de toate si daca ai laptop il poti lua cu tine. Daca mai ai si o masina sa transporti persoanele e perfect. E doar o idee asa ca... sper sa te fii ajutat