| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.marketglory.com/strategygame/eu_unicul

Joc de strategie online unde puteti converti moneda virtuala in bani reali!

2 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

M am inscris ...si la doua zle de cand m am inscris mi am dat seama ca e plin de buguri. Am dat intalnire acum cateva minute si mi se reseteaza pagina intr una de cand a ajuns la final. Mi s a intamplat pe ambele conturi (imi facusem doua)

| andrei690 a răspuns:

+ nici nu imi arata corect cata influenta am. Acum imi arata 2.90 apoi 3.90 apoi 2.70
+ azi am dat vreo 5 intalniri si nu mi a crescut deloc influenta