| Cristian_Yakuza_1995 a întrebat:

In ce an iesim din criza?

6 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Teoretic am iesit din criza de cativa ani.

| Otto2014 a răspuns:

Am iesit, dar tot e criza. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Romania e pe crestere economica de vreo 2-3 ani

| minrest a răspuns:

Sa nu crezi ca ''e criza'' este un mod mai elevat de a spune ''nu am bani''. Criza a fost la sfarsitul lui 2007 si in 2008. Romania e pe crestere economica de trei ani, cea mai mare crestere din UE. Dar Romania e oricum cea mai nedezvoltata tara din UE. In general, se gaseste de lucru, dar fiecare isi gaseste la nivelul lui de calificare. Multi o duc mai bine decat o duceau, dar cineva trebuie sa piarda. Si cei care pierd o duc rau.

| Nitunitu a răspuns:

Nu iesim bine si intram in cea din 2016-2017, o sa vezi...

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Din criza economica am iesit. din criza guvrnamentala nu iesim... tot corupti o sa avem pana la finele timpului