| Ieusântanalfabet a întrebat:

în urma cu o oră am comandat niște produse fast food de la un restaurant local, plata a fost făcut online din site-ului official al restaurantului, comanda nu a mai ajuns iar restaurantul și-a încheiat programul de lucru, îmi puteți spune cum pot sa fac să-mi primesc banii înapoi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îi suni mâine și vezi cu ei

| MusatEcaterinaPapadima a răspuns:

Suna la restaurant si cere numarul baiatului care livreaza, nu te panica. eu cred ca ajunge pana la urma sau se revanseaza maine. mai bine comandai pe tazz