| Xenoverse1 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca la pariuri, cunoasteti pe cineva pe net care da ponturi foarte bune la pariuri sportive?

Vreau raspunsuri si dau funda desigur.

Răspuns Câştigător
| DenqOO a răspuns:

Eu gasisem pe Instagram. Daaca cauti pariuri, ponturi pariuri o sa gasesti o groaza de astfel de conturi.

3 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Eu dau ponturi bine dar nu ma mulțumesc cu o fundă.
Mergi la munca mai bine tinere.

| Drimmero a răspuns:

Dau ponturi daca le bagi bani, nu-ti da nimeni pe gratis. In mare parte sunt fake ca ies fix pe dos.

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu prea exista asa ceva, ar trebui ca meciul respectiv sa fie trucat sau ca persoana respectiva sa aiba intuitie foarte buna si " sa simta" pronosticul respectiv... iar oamenii care chiar stiu pariuri nu dau ponturile pe gratis. ma rog, foarte putini o fac pe gratis.