| mircea_aspirinul a întrebat:

La ce banca e gratuit serviciul de homebank?

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

La ING, de exemplu. Eu am homebank gratuit. Nu l-am folosit, dar il am. Acum, nu stiu daca era doar o oferta sau poti oricum.

Janina
| Janina a răspuns:

Bcr - are iubitul meu happy

mlm
| mlm a răspuns:

BCR.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La niciuna.

| astrolutza a răspuns:

Hmmm la ing sunt sigura ca nu...si in general serviciile homebank nu sunt gratuite decat la carduri de staff

cristian
| cristian a răspuns:

Serviciile bancilor nu sunt gratuite...

| mky a răspuns:

La volksbank intr-un pachet de servicii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ing nu e gratuit. L-ai luat gratuit, dar te costa trei lei pe luna utilizarea lui.

| sorinalaura a răspuns:

La unicredit tiriac, vine impreuna cu cardul de credit dar doar pe o perioada de 1 an e gratuit.

| Beeline a răspuns:

Online banking pentru persoane fizice la Raiffeisen e 1 leu/luna, iar la Transilvania e 2, 5 Lei. Deci ambele sunt gratis happy