| YoMama12 a întrebat:

Matusa mea are o pensiune, dar nu prea a re turisti. Ne-am gandit sa facem o pagina web sa o reclama ceva...Ce idei aveti pentru un site?(mentionez ca pensiunea este in Delta Dunarii)
Va rog am nevoie de idei pentru acest site..culori,forme,orice.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poze multe cu zona, cu pensiunea, cu camerele, informatii spre preturi, servicii, date de contact, modalitati de a ajunge acolo eu asta caut la un site de turism.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie bine optimizat site-ul, altfel nu vei avea vizitatori. Cauta pe cineva care se pricepe bine la SEO, degeaba ai un site frumos daca nu vei avea vizitatori pe el. Ar fi bine sa fie in mai multe limbi site-ul, nu doar romana, spre exemplu il poti traduce in germana, franceza, engleza etc. Nu te apuca sa faci singur/a site-ul daca nu te pricepi foarte bine la asta.

| costan a răspuns:

Daca sunt interesati de un site bine facut si promovat dupa, eu il pot face contra cost. Perioada de intretinere este de un an cu posibilitate de prelungire. Daca esti interesat/a lasa un mesaj in privat si discutam.

Răspuns utilizator avertizat
| YoMama12 explică (pentru Dismally):

Ma uit la tutoriale pe youtube si stiu si photoshop...problema mai este si cu culorile pentru. a atrage lumea