| denispop14 a întrebat:

Merită să îmi cumpăr un rucsac Vans pentru liceu?

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu contează ce fel de rucsac îți cumperi. Nu rucsacul face omul, ci caracterul. Oricum, la majoritatea persoanelor le este indiferent la liceu cu ce rucsac vi.

| Andreeush a răspuns:

Depinde doar de tine, dacă ție îți place acel rucsac.

| Holiday a răspuns:

Iti place rucsacul ala? Atunci evident, merita. Pana la urma ar trebui sa iti cumperi ce iti place si ce crezi ca ti se potriveste si ce iti permiti, nu ce zice unul si altul.

| gabicoo a răspuns:

Da! Dar e cam scumpuț!
La Decathlon sunt variante mai ieftine!

| TheSeventhSin a răspuns:

Depinde, daca ai bani si n-ai ce face cu ei poti sa-l cumperi (oricum sunt banii tai)
Eu de exemplu mi-am cumparat rucsacul asta (https://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0742185001.html)
Dar eu il folosesc pentru facultate, am loc sa bag multe lucruri in el, de la laptop pana la caiete, carti etc.
Gandeste-te daca chiar ai nevoie de ghiozdanul ala, cel vechi pe care l-am avut eu se si rupsase putin si loc foarte mult in el n-aveam.
Deci e dupa necesitate si dupa cum ti-ar place si tie ca pana la urma tu-l porti dupa tine. (A si vezi daca merita raportul pret-calitate)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru denispop14):

Ma copii mah... de ce vreti sa aruncati bani aiurea? Ia uite aici - https://www.decathlon.ro/rucsac-20l-20-camuflaj-furtiv-id_8494427.html

| TheSeventhSin a răspuns (pentru denispop14):

Arata bine

| mirceakitsune a răspuns:

Dacă îți place cum arată da.

| xreuvy a răspuns:

Depinde de colectiv. Sunt multi care vor judeca dupa haine si accesori