| Orton35 a întrebat:

O firma seriasa in agricultura sezonier in strainatate sa fie plecari cam in timpul asta stie cineva?

2 răspunsuri:
| 187VLAD a răspuns:

Nu stiu daca sunt plecari in perioada asta, dar din cate am observat astia ar fi seriosi
https://www.facebook.com/agrojobdk?fref=ts
p.s. vezi ca pe net nu precizeaza daca salariul este inainte sau dupa taxe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agricultura/abator: Ori Finlanda ca agricultura, ori daca nu ca abator in Olanda, sunt anunturi si serioase, dar taxele nu le cunosc foarte bine.