| Idkrjek a întrebat:

Oare nu știți dacă pot face bani pe aplicația wattpad scriind povesti?

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ai putea încerca

| Lukasssz a răspuns:

Incercarea moarte nu are, dar iti zic de pe acum ca sansele sunt aproape de 0.Doar cei mai buni ajung sa faca bani din asta(prin a face bani ma refer ca acestia traiesc doar din asta si nu au un job classic). Bafta.

| Anonimul151 a răspuns:

Nu prea cred. Poate că există șanse să faci bani dacă ai milioane de vizualizări, cititori ai cărții tale. Dar nu cred că wattpad plătește pe așa ceva. Am folosit wattpad o perioadă. Acum, nu mai e atât de "faimos" că să zic așa.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru1111199 a răspuns:

Daca iti place sa scrii povesti, fa-ti un canal de Youtube si fa cu ajutorul inteligentei artificiale, imagini si pui povesitle pe youtube.Cauta si tu pe Youtube gen : livingwisdom. E unul care are un canal de Youtube si pune povesti de astea motivationale sa zicem asa si cu invatatura. Daca iti place sa faci povesti poti sa faci si tu clipuri cum face ala(doar ca tu le faci cu ce povesti vrei tu).Si iti dai seama ca nu o sa faci bani multi maine, dar peste 4-5 luni ai putea sa ajungi sa faci ceva cascaval daca faci clipuri bune.