| Robo2 a întrebat:

Pot cumpara de undeva un gift card pentru Hbo/Netflix cu Skrill? Am bagat 50 lei in skrill ca sa incerc ceva si acum nu mai merita sa ii retrag la comisionul ala mare al lor.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Skrill e folosit foarte mult la agenti de pariuri sportive, daca te ajuta cu ceva. La HBO sau Netflix nu stiu daca ai ce face cu el. In cel mai rau caz plateste vreo factura ca la asta mergea.

| Luca77777777 a răspuns:

Caută pe google seagm și încearcă acolo, au oferte cu Netflix și accepta skrill.