| Slaiphar a întrebat:

Salut,cum pot sa imi fac cont pe Netflix fara credit card?
Si de unde pot cumpara gift carduri Netflix in Romania?

Răspuns Câştigător
| SasaSasa2000 a răspuns:

Ati trebuie neaparat un card bancar pentru a face un cont Netflix, eu mi-am facut cont si mi-au dat 3 luni gratuite, dupa cele 3 luni trebuia sa platesc cu bani, dar am oprit plata automata din setarile aplicatiei Netflix si dupa ce au trecut cele 3 luni s-a inchis contul.

In momentul acesta nu poti achizitiona Gift Carduri Netflix in Romania.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îți poți face cont fără card.

| DOOOPX a răspuns:

E nevoie de card de credit pentru a face un cont Netflix, iar gift cardurilee poti cumpăra de aici.
https://www.netflix.com/gift-cards