| NewAge a întrebat:

Poti face parteneriat cu YouTube daca ai 15 ani? In ce mod? Vreau raspunsuri cat mai detaliate si cuprinzatoare.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti face parteneriat cu YouTube si nici cu alte siteuri partenere pana la varsta de 18 ani.

Cu placere!

1 răspuns:
| viruss688 a răspuns:

Nu poti face parteneriat cu YouTube dar poti face parteneriat cu o firma din el.De exemplu daca ai un canal de gaming foarte popular poti face parteneriat cu Machinima.Nu stiu sigur in ce fel.Cred ca trebuie sa intri pe canalul lor si sa le lasi acolo un mesaj cu datele despre tine, ca vrei sa faci parteneriat cu ei etc.Dar cred ca trebuie sa ai minim 18 ani(Nu stiu sigur). Sper ca te-am ajutat!