| bogdan_8338 a întrebat:

Sall care stie niste jocuri cu avioane cu pasageri, elicoptere, care sa fie mai misto... dau funa care raspunde primul si cel mai bine [ va rog sa punet si link de dowloand ]

Răspuns Câştigător
| Kat007 a răspuns:

Poti sa dowloandezi flight gear e un simulator de zbor eu il am poti sa dowloandezi la:flight gear download e putin greu la inceput dar te obijnuesti daca nu te descurci poti scrie pe youtube:how to take off in flight gearspor la downloandat!

1 răspuns:
| stilferlo a răspuns:

PFfffff jocurile cu avioane/elicoptere nu sunt asa dezvoltate, ma refer din punct de vedere a gamingului/claritatii Flight Simulator, incearca ultima varianta de la Microsoft, este foarte foarte realist, iti urez succes