| denysse a întrebat:

Sall.de curand am gasit p net o companie de bijuterii si produse "Giada Rome" si ma gandeam sa ma inscriu ca reprezentant dar nu stiu cat de serioasa e firma. Vreau sa stiu daca mai e cineva reprezentant si daca se merita.

5 răspunsuri:
| Aryanna91 a răspuns:

Eu am fost inscrisa insa am renuntat ca nu aveam clienti! au produse ok din ce am vazut! eu sunt inscrisa la ebiju, ladys si o firma noua de cosmetice MARGO! daca te tenteaza contacteaza-ma la id bijuteriigiadarome

| Ellenna a răspuns:

Si eu sunt reprezentant Giada Rome de luna trecuta si, pana acum, totul a fost ok happy mi-a venit comanda la timp, produsele sunt ok si poti sa dai comanda de mai multe ori din acelasi catalog intr-o luna. Eu nu am fost dezamagita

Răspuns utilizator avertizat
| adriana_7581 a răspuns:

Buna. pentru detalii despre giada rome te pot ajuta eu, sunt coordonator acolo si e o firma din care se poate castiga bani f usor. id mess adriana_copae, contacteaza-ma si iti voi explica mai multe

| ionedavid a răspuns:

Daca vrei sa comanzi pentru sarbatori un cadou frumos bijuterii cu cristale swarovski, cosmetice, genti, fulare cu reducere de 20%-35% inscrie-te aici
http://www.giada-rome.com/register.php
Codul coordonatorului MS8f5242.
Daca ai neclaritati ma contactezi pe ionedavid2006@yahoo.com si-ti explic orice nelamurire.
Spor la cumparaturi.