| berty13 a întrebat:

am si eu o intrebare am fost la un preten (asa il credeam) sa il chem afara si cainele lui a sarit pe mine el statea si se uita la mine si mama lui era acolo (statea) am iesit de la el din curte si m-a prins si m-a muscat de piciorul stang si aam cazut sunt plin de vanatai coate genunghi etc... si vreau sa ii cer daune morale sau ceva de genul... cainele nu era vacinat si nu avea cercel in ureche astept raspunsuri
funda + vot

Răspuns Câştigător
| geany_6563 a răspuns:

Pai,te duci la politie depui plagere, daca e cazu de spitalizare, vezi cate zile iti da, apoi daca vrei sal dai in judecata mergi mai departe

1 răspuns:
| ana233 a răspuns:

Ce prieten! Foarte nesimtit! Fa ce te-a sfatuit si geany_6563 si vei rezolva totul! Bafta!