| anonim_4396 a întrebat:

Salut, acum 3 ani am făcut abonament la Vodafone 300 luna si m-am trezit cu 1000 lei si de atunci nu am mai plătit. Acum câteva zile am primit ca am de plata 4300 lei, nu am de unde sa il plătesc.

7 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu plătești.
Te duci la Vodafone și spui asa:Baa voi știți cine i șefu? EU
Și gata.
Sper ca te am ajutat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti executarea silita

| gardin a răspuns:

Asa am patit si eu si din septembrie nu am platit nimic am schimbat numarul si pana acum nu am primit nimic, aveam factura de 200 si venea si 600

| Ssssmokin a răspuns:

Cel mai probabil trebuie sa te duci la ei si sa vezi ce poti rezolva. Daca nu o sa platesti or sa te de-a in judecata cel mai probabil.
Normal ar fi trebuit sa mergi la ei de cand ai primit factura de 1000 de lei.

| ℓαυяα a răspuns:

Pana la urma tot va trebui sa platesti.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

O sa execute tot ce este pe numele tau.Incearca sa ajungi la o intelegere. Vorbeste cu ei.

| darrio2007 a răspuns:

Vei vedea cand vei incerca sa faci un imprumut la banca. Daca nu platesti din urma, nu poti face imprumut si iti vor lua si lenjeria intima de pe tine. Posibil sa vina si executorii la usa ta.