| GLaurentiu a întrebat:

Am 16 ani si asi dori sa ma angajez la o firma de distributie pliante, problema este ca sunt de la tara, dar am si un supermarket in apropiere.

Spuneti-mi si mie unde ma pot angaja sa distribui pliante in afara de supermarket. daca stiti vre un site sau o firma care angajeaza peste tot, satul este mare cam 1000 de locuitori dar pot imparti si in satele apropiate. Funda + Vot rog seriozitate

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mergi direct la supermarket si cere la Informatii sa vorbesti cu persoana care se ocupa de publicitate si promovare. Urmareste cataloagele saptamanale ale magazinelor unde poti gasi anunturi de angajare.

| Gdeni a răspuns:

Du-te la supermarket si intreaba acolo