| Zmaranda_Andrei_ a întrebat:

Salut am comandat un card nou si l.am oprit pe cel vechi,ce fac cu cel vechi, il arunc? Il tau?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este expirat, il pui in vitrină.

| Simpatic a răspuns:

Cand mergi la banca si ridici personal cardul nou, cei de acolo il taie in fata ta si il pun la cosul de gunoi.
poti face la fel si tu cu cardul vechi, taiat si aruncat la gunoi

| Violleta2022 a răspuns:

Taie-l in bucati si arunca-l la gunoi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut irelevant ce faci cu el

| Hyperion7 a răspuns:

Îl poți arunca.

| ReddY25 a răspuns:

Mănâncă-l happy

| ioana748 a răspuns:

Oricum nu mai este valabil.
Faci ce doresti cu el.
De preferat taiat.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă u decupare mică formă unghi ascuțit, și îl poți folsi la scos căpușe și alți vizitatori nepoftiți de pe pielea personală.

| Lupică27 a răspuns:

Il folosesti sa pui untul pe paine sau pateul

| Lupică27 a răspuns:

Si mai buna idee! ia sa incerc si eu...

| 1234568807 a răspuns:

Daca banca l-a inchis pe cel vechi nu mai e bun de nimic deci il poti arunca