| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare, daca vreau sa lucrez in mediul online ca Designe / graphic designer, am contract si pot avea carte de munca?

Răspuns Câştigător
| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Salut, pentru a lucra cu contract trebuie sa te asociezi unei anumite firme legale care are domeniul acest domeniu de activitate, ori să-ți înființezi tu propria firma, insa sunt costuri destul de ridicate si-ti trebuiesc si angajati.

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Oricum ai castiga bani iti poti plati "din mana" taxele catre stat pentru pensie, sanatate.