| draganmanager90 a întrebat:

Salut am o mare problema am sters un cont principal de utilizator mai pot recupera datele contul de utilizator era pe windows vista. si aveam multe date

Răspuns Câştigător
| andrei90tm a răspuns:

Doar daca la sfarsit dupa ce ai sters contul` ai selectat sa-ti salveze fisierele de pe contul respectiv. daca ai sters contul si nu ai selectat sa-ti salveze tot ce ai avut pe desktop/my documents/start menu samd tot a fost sters.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai reinstalat windows si nu le-ai salvat nu le mai poti recupera.Este totusi bine ca daca aveai vreun virus il salvai si pe el si il reintroduceai iar in calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire m-a intrebat daca vreau sasalvez fisierele le am salvat am gasit cate ceva si pe noul cont dar s-a cam pierdut o parte mare le mai pot recupera. mersi anticipat si mersi pentru ajutor