| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o mare problema ejaculez foarte greu cand fac sex si ejaculez foarte mult ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru femei asta-i o mare calitate! Probabil ca asa te-a vrut pe tine Dzeu! Decat invers...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gindestete bine. oare chiar e o problema asta.eu as zice chiar din contra... e ceva bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si eu am aceias problema cum sa fac sa ejaculez mai repede?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aolew sunteti chiar culmea, cum sa spui ca ai o problema pentru ca ejaculezi greu ...este excellent si eu imi doresc uneori sa stau mai mult de 10-20 min dar asta e...

| Raiden a răspuns:

Mai bine sa ejaculezi greu decat sa ai ejaculari precoce. Despre cantitatea ejaculata, ce daca cantitatea ta de sperma ejaculata este mai mare? O sa faci tripleti laughing.

| kamikaze a răspuns:

Te mai antrenezi.