| AlexGabriel09 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare, in România am de plătit Provident, dar nu l-am mai plătit de ceva timp și acum sunt in Germania și ma interesează un abonament sa îmi iau cartela, nu la telefon, credeți ca afectează chestia din România aici?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti pot pune poprire pe abonament si daca nu ai venituri salariale in Romania sau averi mobile si imobile nu-ti pot face nimic. Cand te vor prinde, insa, vei avea de platit sume imense si de mii de ori suma initiala. Mai bine ai lua legatura cu ei sa vezi ce pot face.
Citeste si pe aici: https://www.google.ro/......ps?/search

| sierra1 a răspuns:

Cinstit vorbind, mi-aș dori să te articuleze la amendă de să-ți sară capacele, țeparule!

| UserRo10 a răspuns:

Pune mana si contacteaza-i dupa care incearca sa ajungi la o intelegere. Cand vei intra in tara si vor gasi ceva pe numele tau, chiar si un salariu sau pensie te vor executa silit