| andreea200092 a întrebat:

Voi ce credeti este mai bine pe abonament sau pe cartela? De ce? happy

Răspuns Câştigător
| Cos_Cosmyno_1998 a răspuns:

Pe cartela este mai bine..eu am abonament si in iarna cand imi expira contractul nu mi-l mai prelungesc si imi iau cartela..pe abonament de 5-6 euro iti da 600 min si sms si vreo 40 nationale.da pe cartela ai 2000 minute si sms nelimitat si minute nationale si internet.nu recomand nimanui abonamentu. FUNDAhappy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iDangerous a răspuns:

Am aut de ambele şi e mai bună cartela. eu am pe Vodafone 4500 în reţea 100 naţionale şi 75 mb internet cu 5 euro