| katherine09 a întrebat:

Daca am cartela cu abonament la Cosmote si o scot din telefon si primesc un sms cat timp cartela nu este in telefon, voi mai primi acel sms dupa ce bag iar cartela in telefon?

Răspuns Câştigător
| calitro a răspuns:

Buna, mesajul in primesti dupa maxim 1-2 minute dupa ce aprinzi telefonul.

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Da.

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Logic

| corinusdeplus a răspuns:

Da normal.

| Flydream a răspuns:

Da,,,il vei primi sigur.

| Marian_Sergiu_1990 a răspuns:

Da! Si acest lucru e valabil si la Vodafone si la Orange., nu doar la Cosmote.

| Elena_Ramona_1993 a răspuns:

Da o sa-l primesti.

| victoriaTPU a răspuns:

Salut. Am avut si eu exact asa caz. Cind am pus cartela innapoi, nu era nici un mesaj. Cu toate ca prietena mea a zis ca mi-a scris vreo citeva mesaje.