| Daaanciu a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cat se castiga ca sofer pe tir in Italia, prin partile de sus, in Milano de exemplu. stiti cumva, numai in Italia faci curse sau. dau funda!

Răspuns Câştigător
| herbals a răspuns:

Depinde de firma, daca firma are contract de export, normal ca nu vei circula in Italia ci vei merge si prin alte tari, daca firma face distributie in tara, atunci vei circula in tara. Salariul este in funcite de firma, poate varia de la 1000euro-la 2000euro.