| alexandrurap a întrebat:

ce salariu are un inginer tehnolog? funda!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Inginerii tehnologi lucreaza acum in mediul privat( statul nu mai detine majoritate in sectorul industrial! )--- salariul si-l negociaza fiecare cu patronii si variaza in limite foarte largi in funtie de o multime de factori( de experienta si performanta profesionala a inginerului respectiv, de ramura industriala unde activeaza, de puterea financiara a firmei, de oferta salariala a fiecarui patron etc. )

| alexandrurap explică:

Hai lasa ma banii istea online ca am mai incercat eu asa varinte si la sfirshit de luna am vazut o figa