| ahdjrjdjkdnhkfrjfdn693869 a întrebat:

Salut
Cine stie vreo modalitate de a face bani online unui elev!
De dorit ar fi ca banii acumulati sa ii pot transmite pe qiwi!
Mersi

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pandhoraa a răspuns:

Incearca sondaje online dar trebuie sa ai minim 14 ani impliniti
http://www.exprim.ro/

| Raven999 a răspuns:

Poti face bani facand niste taskuri simple aici : http://www.viespar.ro/? reff=97cc82b9414f6e6953c2c331b0956a0c. Acum vin si explicatiile. Ce inseamna task? pai trebuie doar sa cauti pe google un anumit cuvant impus de ei,intri pe site-ul impus de ei,citesti pe acolo cu atentie,raspunzi la niste intrebari pe care ti le dau ei si cam atat. Nu trebuie sa investesti nimic. E nasol ca primesti destul de putine taskuri pe zi dar daca iti faci propria echipa,poti castiga bani frumosi ( de exemplu daca un om din echipa ta face un task, vei primi si tu 0, 5 dolari, la fiecare task facut de cineva din echipa ta vei primi 0, 5 dolari). La inregistrare primesti 5 dolari, banii ii poti scoate la 50 de dolari. Nimic complicat, nu?