| askmefast a întrebat:

Cineva a dat refund pe paypal.Banii din balanta mi s-au dus, dar la disputa tot apare caz activ.Pot sa dau refund sau sa fac alte chestii.Ideea e ca nu mai am banii in cont, deci ma gandesc ca acel cineva i-a primit inapoi.Mai trebuie sa mai fac eu ceva? Daca las pur si simplu asa e ok?

4 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

Lasa asa, e ok! Si data viitoare, leaga cuvintele mai logic, sa te inteleaga lumea!

| askmefast explică (pentru kb9):

Gen apare ca trebuie sa raspund pana pe 7 iunie.Sigur e ok?

| Violleta2022 a răspuns:

Cazul este inca activ, pentru ca esti verificat de paypal.
Doar Administria Paypal si tu, puteti da refund la banii din contul tau, fiindca nu exista altcineva care sa aiba acces la contul tau de paypal.
Este evident ca in urma disputei ti-au fost luati banii din cont si returnati celui in drept, care a castigat disputa.
Administratia Paypalului te va anunta ce au hotarat cu privire la contul tau si la disputa.

| Violleta2022 a răspuns (pentru askmefast):

Care-i intrebarea?
La ce anume iti cer ei sa raspunzi?
Ti-au cerut copie dupa buletin?