| Osirisss123 a întrebat:

Salut, detin cateva servere de jocuri si primesc donatii, adica imi vin bani pe card. Imi puteti spune cum pot afla cati bani am pe card? Un site unde sa vad sau?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce card ai?

| crytical a răspuns:

La un atm bancar, de ala unde bagi cardul.

| DisturbeDd a răspuns:

Te duci la banca cu buletinul si iti zic ei... poti vedea pe internet doar daca ai internet bancking sau chestii inrudite.

| DisturbeDd a răspuns:

"detin cateva servere de jocuri si primesc donatii" si banii astia iti sunt trimisi dupa vreun site? sau pe cardul de la telefon? ori pana acum i-ai crezut pe toti cei care ti-au zis ca ti-au trimis banii...

| mynasca12 a răspuns:

La banca.