| freaky95 a întrebat:

Salut
Eu am 17 ani, si as vrea sa va intreb ceva.
Vara asta as vrea sa ma angajez undeva si as vrea sa stiu cam unde as putea sa ma duc. Vara trecuta am rugat pe fratele meu din tg jiu sa se intereseze unde m`as putea angaja dar se pare ca lumea nu mai angajeaza la negru deoarece sunt multe controale si le e frica sa nu primeasca amenzi pentru ca nu am carte de munca. Eu sunt pe langa Deva si in cazul in care cunoasteti vreun loc unde as putea lucra pe timp de vara va rog sa ma anuntati, sau ceva siteuri unde m`as putea inscrie sa ma anunte unii patroni sau ceva ca ar vrea un angajat, din cate am inteles unii m`ar putea angaja pe perioada de proba timp de 3 luni sa lucrez si sa ma poata plati, nu stiu asa multe de aceea vroiam sa va intreb pe voi poate stiti mai multe sa`mi spuneti si daca se poate sa`mi spuneti sau sa`mi dati un site unde as putea gasi ceva locuri de munca.

1 răspuns:
| Al3xVS a răspuns:

Du-te si lucreaza la mare. acolo nu trebuie sa ai multa experienta dar poti acumula.au am lucrat in eforie sud la un restaurant si primeam cazare si 10 mil la luna.si e si distractiv fete multe etc CASA URSU se sheama firma