| MariaIoana15 a întrebat:

După ce voi lua bac-ul in vara as vrea sa ma angajez undeva. Doar ca din moment ce nu am experiența, credeți ca m-ar angaja cineva? Menționez ca sunt din Constanta, deci posibil sa am niște oportunități la Recepție, dar pentru ca termin bac-ul in Iulie, ma mai angajează cineva? Pe ce posturi as putea merge? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Pe perioada verii găsești foarte ușor un job.
Trebuie să ai voință.

| Rd79 a răspuns:

Din cate am auzit, e mare criza de personal la mare, deci in mod sigur ca vei gasi un job pe perioada verii. Nu cred ca e nevoie de bac pentru multe domenii.

| Mynameis93 a răspuns:

Ohh da, ai multe variante, mai ales dacă ești din Constanța