| mihainet a întrebat:

Exista vreo metoda de a creea un cont pe internet si acolo sa primesti banii din sms-uri sau alte plati pe care le fac utilizatorii iar apoi sa ii virezi pe un card de credit?

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Toti va întrebati daca se pot face bani pe internet, unii considera ca da iar
altii ca e imposibil!

De aceea vin sa va ajut si sa va spun DA ESTE POSIBIL!
Înarmati-va cu rabdare si la sfârsit culegeti roadele!
Imbinati utilul cu placutul intr-un joc de strategie gratuit in care profitul poate fi schimbat pe bani reali.

Inregistreaza-te gratuit:
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112

| mailman a răspuns:

Daca doresti sa deschizi un server de la un anume joc. Asta inseamna ca-l hostezi si daca-l hostezi se ocupa baietii de tothappy Poti cauta pe net hosting jocuri si gasesti la ei mai multe informatii