| Andreidjsjc a întrebat:

Salut! Ma gandeam la niste,,afaceri",sa cumpar ieftin si sa vand scump pe OLX,dar nu am idei ce este cel mai vandut in 2021, imi puteti da idei de lucruri ce se vand bine?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Asta se numeste bisnita, sau in cazul masinilor samsar. Eu am o bluza de jumate de an pe olx, doar un mesaj am primit...
Poti lua haine din second hand ( adidas, nike, puma) haine "de firma" si sa le vinzi pe olx.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ar fi asa simplu, cred ca toti am face bani cu lopata, iar cei care fac nu isi vor divulga secretul, ca sa-ti dea tie afacerea lor.

Ideea este sa vezi ce se vinde foarte bine pe olx si sa incerci sa cumperi direct de la producator, la un pret foarte-foarte mic, eventual iti faci stoc cumpaarnd multe si apoi le revinzi pe site-urile online.
Acum vad ca tu esti minor, deci nu ai cum sa vinzi ceva legal sau sa inchei contracte avantajoase cu producatorii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Telefoanele mobile.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai premiat un raspuns dat la misto, care nu te ajuta cu nimic.
Gandeste-te si tu!
Daca cumperi o haina originala de firma, care costa cateva sute de dolari, cum poti sa o vinzi tu in castig pe un site unde se vand de obicei vechituri?

| Vântulalb a răspuns:

Stau si ma intreb care ar fi fraierii care sa cumpere mai scump de la tine, cand gasesc mai ieftin oriunde in alta parte.