| SPeeDStriKe a întrebat:

Salut, Ma numesc SPeeDStriKe, ma puteti contacta pe speedstrike33@yahoo.com, avem nevoie de sponsorizari pentru un forum ( bani ), forumul este acesta : http://best-cs.org/forum/.

Va rog sa ne ajutati cu o suma financiara maricica, si in schimb vom pune reclamele dumneavoastre pe forum. multumim si va astept pe Yahoo.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce inseamna suma maricica si de ce as pune reclamele mele la tine pe forum? Ce imi ofera utilizatorii tai? Ce profil demografic deosebit au utilizatorii tai?

| Dismally a răspuns:

La mai putin de 100 vizitatori pe zi e cam greu cu suma maricica happy

| SPeeDStriKe explică:

Bine, cat puteti e bine venit!