| MariusA99999 a întrebat:

Stie cineva un site web cu ajutorul caruia imi pot crea gratis propriul meu site web si care sa permita adaugarea a mai multe metode de plata (paysafecard, paypal)?
Am gasit un site si are ca metoda de plata doar paypal iar mie imi trebuie si paysafe.
Multumesc! (:

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Wordpress

| raz0000001 a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/en/business/online-partner/integration/

Nu recomand site builders, dar pentru cei care nu au intentia sa plateasca pe cineva, eh, e bun.