| gabrielbabii a întrebat:

Salut! Știe cineva vreo altă metodă de depozitare cash intr-un aparat SelfPay, pe Paysafecard și după withdraw pe un card de la Skrill?

Nu-mi convine taxa de tranzacționare. 1 leu și ceva pentru 25 de lei.
Ocolosesc sistemele financiare (Românești) oricum n-am acces.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste un cont bancar cu card bancar normal, ca NU platesti comisioane la tranzactionare daca ai cont bancar de elev.
dar cand folosesti procarii ca paysafe si selfpay aruncii banii pe trazactii intre carduri sau aplicatii.