| LLTCATpRoduction a întrebat:

Salut.tocmai vreau sa deschid o fabrica de bere.bine la scara mica deocamdata. dar nu stiu unde gasesc ce-mi trebuie! am inteles ca ar ajunge undeva la 70 de mii de euro.acea aparatura.la sh(second hand). se merita? vreau informatii serioase si cat mai clare. funda+vot sa nu raspunda cine nu stie.

Răspuns Câştigător
| applocker a răspuns:

Sunt multe orase mici in tara unde ai putea deschide.dar in orice caz nu in Brasov.dar bine. daca ai banii.deschide in Brasov daca esti tare.de ce sa nu o faci? daca ai teren.dar mai bine in afara orasului

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Tocmai aici ti-ai gasit sa intrebi chestii de-astea?
Unde media de varsta este de 12ani si majoritatea il viseaza ca partener de viata pe justin biberon respectiv selena gomez?

| robertciclism a răspuns:

Salut! Da, merita, dar avand in vedere ca esti din Brasov, fabrica de aici din Darste te va "inghiti" incetul cu incetul. Nu merita sa deschizi decat intr-un oras mai mic. Dar parerea mea sincera e ca exista foarte multe marci de bere in Romania.
Daca ai bani si vrei sa investesti intr-o afacere, da-mi un add pe messenger la acelasi id pe care il am si aici si vorbim.
Spor!