| Yoe a întrebat:

Am 16 ani si ma gandeam ca in vara asta sa ma angajez. Ma gandeam la kfc. Aveti idee ce salariu este in cadrul functiei de bucatar sau casier? Dar manager trainee? Daca am 16 ani voi fi angajat cu carte de munca la ei? Astept fostele voastre experiente daca aveti si chiar daca stiti ceva in legatura cu acest subiect as fi tare bucuros sa va ascult. Multumesc mult! O seara buna in continuare! happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru bucatar trebuie sa fii calificat iar pentru casier, functie in care ai calitatea de gestionar, trebuie sa ai, cel putin, 18 ani.

| WarriorCat a răspuns:

Sunt mulți angajați la KFC, deci cred că salariul e mediu...

| luky2 a răspuns:

La 16 ani deja vrei sa muncesti? ar trebui sa te bucuri de copilaria asta frumoasa ca de muncit o sa ai timp la greu.esti in vacanta!

| Pandhoraa a răspuns:

De ce nu incerci sa lucrezi ca operator interviu asistat de calculator?
poti lucra de acasa
e un job part time cu contract de munca, vei avea nevoie de acordul parintilor
merita sa incerci
https://www.mercury.ro/......ator-cati/