| Yoe a întrebat:

Am intrat pe un site de pariuti la bat cafe arena si am facut un bilet si am apasat din greseala pe "genereaza cod". Codul sa generat, asta inseamna ca trebuie sa platesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Gabriela50 a răspuns:

Nu nu trebuie sa plesti, cand dai pe "Genereaza cod" iti va da codu cu care tu trebuie sa te duci la casa de pariuri, dupa ce ti ai ales meciurilewinking
Funda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca trebuia sa platesti ceva plateai, nu iti genera nimic

| SkyPilot a răspuns:

Nu. Inttdeunna cand e de platit ceva online, nu poti merge mai departe fara sa platesti.

| Dim_Iulian_1998 a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/