| Kadxss a întrebat:

Am o intrebare stiu ca suna ca si cum ar fi o farsa dar nu e. Deci eu si un coleg am furat un martisor. Si nu stiu cui sa il dau. Pot sa il dau mamei de ziua mamei? Fara raspunsuri ca si "De ce furi? Nu e bine sa duri este prost" sau ceva de genu dau funda! Stiu ca sunt prost si nu stiu daca pot sa il dau mamei de 3 martie(ziua mamei)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti un hoț, du mărtisorul la politie si spune le ca ai furat de bou ce esti.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

3 martie ziua mamei? Serios? De unde si pana unde?

Si poti sa il dai, ce are. Doar ai furat ceva, un gest mai rau de atat nu poti sa faci daca il dai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urat gestul, si deloc amuzant. Mai bine îi duceai un ghiocel decât să furi.

| Emazio a răspuns:

Tu i-ai da mamei tale cadouri furate? Ea asa te-a crescut pe tine, a furat ca sa iti dea tie?