| tiger982 a întrebat:

Sall am 10 ani si nu stiu ce sa-i dau unei fete pe care o plac de 8 martie plzz raspunsuri
I-am dat de 1 martie o inima facuta de mine din ata aceia de la martisor

Răspuns Câştigător
| upendo a răspuns:

Consider foarte frumos gestul tau de a confectiona cadourile ce vrei sa le daruiesti.asta demonstreaza atat simpatia purtata fetei, cat si faptul ca iti traiesti copilaria.
De 8 Martie cred ca ar aprecia o felicitare (facuta/scrisa de tine...) si o floare.Sau daca ai imaginatie ai putea sa-i confectionezi ceva simbolic.
Toate cele bune :-).

5 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

8 martie e ziua femeii nu a feteiwinking

| Bibbi1507 a răspuns:

Cred ca i.ar placea un lantisor, o bratara... Fetele sunt cu bijuteriile. FUNDA? big grin

| EvolutionDeejay a răspuns:

Ai facut bine happy mai ales ca iai daruit o inima facuta de tine happy... sper sa iti mearga bine bft si o primavara cat mai frumoasa la amandoi happy

| dydux_4837 a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa ii iei un trandafir si o ciocolata, mai romantic.Cel putin eu asta vreau love struck

| XLoveForYou a răspuns:

Dai o floare si spune-i ca iti place de ea!