| UrsuletsulTau a întrebat:

ce pot sa ii iau mamei mele de 1 martie in afara de ghiocei si >martisor?big grin.mersibig grin

Răspuns Câştigător
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna. Pai nu stiu depinde ce gusturi are. Intreb'o fara sa isi dea seama ca ce si'ar dori. Daruieste'i un bucher de ghiocei, martisor si o scrisoare scrisa din inima ta ca sa ii scrii sentimentele pentru ea (ca o iubesti etc oh go on). Sau poti sa ii cumperi o rama foto in care sa pui o poza cu voi doua, un parfum, ceva care sa fie amintire. Sau ai putea sa ii zici ca in ziua respectiva ea e stapana si o sa o rasfeti(tu pe dumneai)cu toate poftele. Ea doar sa stea in pat si tu sa fi mama in acea zi. e chiar amuzant incearca. Si ea se va simtii chiar rasfatata. [crede-ma mamicile mai au nevoie de o zi pentru ele]. Te pup kiss. Fundita?

4 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Eu zic sa ii iei doar un buchetel de ghiocei si un martisor de 1 martei, iau de 8 martie ii poti lua o esarfa, o rama foto si o poza cu voi doua, un parfum[eventual parfumul dumneaei preferat].
Poti folosii si cadourile de mai sus pentru 1 martie, dar in general de 1 martie se iau lucruri mici, 'de suflet', cum s-ar spune. Ai putea sa-i faci un fel de 'proiect' in power point sau in movie maker, in care sa pui poze cu voi, si sa scrii pe acolo poezii de 1 respectiv 8 martie. Eu asa am facut acum 2 ani, si s-a bucurat foarte mult.
1 si 8 martie fericite, si tie si mamei tale!
Sper ca te-am ajutat! Pa-pa! Pupici!

| SIsUTuDoR a răspuns:

Salut grea intrebare de obicei mamale nu se prea bucura de acele daruri pe bani mai bine este sa confectionezi chiar tu ceva de la tine ceva original o poezie facuta de tine o scrisoare de la tine ceva romantic :Xbig grin si un satut dulce din parte ta binenteles si o imbratisate si cel mai important MAMA TE IUBES! tu esti cel mai pretios lucreu de pe pamint mai mult nu iti pot ofeti cama asa big grin succes:X:*.

| veveritaveve a răspuns:

Trimite-i si o felicitare animata de 1 Martie :) http://ofelicitare.ro/felicitari-de-1-martie.html

| officialDIXU a răspuns:

Pai ...de 8 martie ii dai mamei cadou

iai ceva de la Avon
un parfumior sau ceva de care se poate folosi
sau o bratasa sau lant sau... infine
sunt o gramada de optiuni

daca te intereseaza da`mi add la id`ul d. dixu