| john34 a întrebat:

am un card isic visa la brd, cand incerc sa fac achizitii in google store ma lovesc de eroarea :"card declined " am facut cumparaturi si pe alte site-uri si totul a mers perfect, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt unele site-uri care accepta atat Debit card cat si credit card, de aceea cardul merge la unele site-uri.
Banuiesc ca ai tu ai acest card de debit, legat de contul tau bancar, asa-i?
Ceea ce iti limiteaza folosirea lui, pe anumite website-uri care cer numai credit card.