| ErnestIonuț a întrebat:

Aș vrea sa bag 100 de milioane pe 2 meciuri, la superbet! In proportie de 80% aș spune că, meciurile vor fi luate! Câștigul ajunge la 400 de milioane.Ce spuneti, sa bag o sumă așa mare?

36 răspunsuri:
| ViruseZ a răspuns:

Este o investitie prea mare, si prea riscanta.

| zilog a răspuns:

și dacă in loc să îți facă plata cea mare îți cade din întâmplare un astroid in cap
sau vine ghinionul peste tine si aluneci vara pe ghiață
sau te cală tramvaiul pe trotoar

tu crezi că o să fie cineva nevun la cap chiar să îți facă plata!?

| gurzungs2004 a răspuns:

Treaba ta, tu te risti.Eu in locul tau nu as paria la asemenea prostii :/

| Frank51 a răspuns:

Asa spun si ceilalti 99% care pariaza laughing

| Dismally a răspuns:

De ce 100 milioane? Eu ti-as sugera sa vinzi masina, casa, tot ce ai si sa pui pariul laughing Adica daca tot faci o tampenie, fa-o la nivel mare...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă acești bani nu sunt necesari penrtru supraviețuirea ta. Și dacă știi pe surse că meciurile nu sunt vândute.