| ErnestIonuț a întrebat:

Aș vrea sa bag 100 de milioane pe 2 meciuri, la superbet! In proportie de 80% aș spune că, meciurile vor fi luate! Câștigul ajunge la 400 de milioane.Ce spuneti, sa bag o sumă așa mare?

36 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai bani de aruncat, de ce nu! Numai sa-i ai.

| Simpatic a răspuns:

Eu stiu ca nu e bine sa dai vrabia din mana pe cioara de pe gard!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt banii tai, din partea noastra poti sa le dai si foc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă acești bani nu sunt necesari penrtru supraviețuirea ta. Și dacă știi pe surse că meciurile nu sunt vândute.

| Drimmero a răspuns:

Despre ce meciuri e vorba?

| ErnestIonuț explică (pentru Drimmero):

Napoli-Sassoulo 1
Genoa-Inter.M 2
Crystal Palace-Tottenham 2

| Drimmero a răspuns (pentru ErnestIonuț):

Napoli-Sassoulo merge 1
Genoa-Inter as fi pus x2 pentru ca Genoa e in forma si va pierde greu
Crystal Palace-Spurs personal vad x, Palace e nuca tare acasa.

| ErnestIonuț explică (pentru Drimmero):

Mai am un meci:d. Mâine se decide

| Drimmero a răspuns (pentru ErnestIonuț):

Te-a scos spurs, nu? Ti-am zis ca e meci de x

| ErnestIonuț explică (pentru Drimmero):

Am pus 2x am lo-at 305laughing

| Drimmero a răspuns (pentru ErnestIonuț):

Oho, e bine. 305 lei?

| ErnestIonuț explică (pentru Drimmero):

305 milioane

| ErnestIonuț explică (pentru Drimmero):

PROFIT 2. 0000 de lei

| ErnestIonuț explică (pentru Drimmero):

Și mâine imi vine si salariu 1.000 de lire laughing

| Drimmero a răspuns (pentru ErnestIonuț):

Cand ai strans pentru 100 de bete ca sa-i bagi la pariuri?

| ErnestIonuț explică (pentru Drimmero):

Vreo 3 luni!

| ErnestIonuț explică (pentru Drimmero):

Multumesc mult! Dacă nu erai tu să mă sfătuiești în ultimu meci, p"la bani...laughing

| Drimmero a răspuns (pentru ErnestIonuț):

N-ai pentru ce, am gandit-o din perspectiva unui fost parior))

| EcceHomo a răspuns (pentru Drimmero):

Ar putea incerca sa parieze pe Arsenal, in meci cu Chelsea, 3, 22 cota.Ar fi afacere.laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru EcceHomo):

Bani pe jos! Tu te-ai lecuit?

| EcceHomo a răspuns (pentru Drimmero):

Da, am renunțat.Mai am să mă las și de băutură, și gata, mă mărit.laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru EcceHomo):

Dar ce are bautura? Nu-ti fa griji, nu ramai tu nemaritata. Chiar vrei sa te faci fata de casa

| EcceHomo a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, dar dacă nu găsesc o motivație, rămân o alcoolică toată viața.laughing)
Vena imi e curată deja.winking

| Drimmero a răspuns (pentru EcceHomo):

Nu cred ca esti vreo alcolista d-aia fara dinti in gura dintr-un sat uitat de lume vazuta in fiecare zi iesita din ultima panarama de bodega cu Newmarkt-ul la brat.

| EcceHomo a răspuns (pentru Drimmero):

Ai văzut? Era afacere...happy

| Drimmero a răspuns (pentru EcceHomo):

London finest! Magistral Aubameyang, le-a rupt carca

| Panamax a răspuns (pentru Drimmero):

La inceput Eva a mancat un mar, la sfarsit un chinez a mancat un liliac.Mancarea este problema, nu bautura.

| Frank51 a răspuns:

Asa spun si ceilalti 99% care pariaza laughing

| johnnny123 a răspuns:

Nu cred ca stai foarte bine cu matematica si cu intelegerea modului in care functioneaza pariurile. Desi nu am pariat in viata mea, este evident pana si pentru mine ca daca erau intr-adevar sanse de 80% sa iasa toate, nu aveai cum sa primesti o cota de 4 la 1.

Dar daca vrei sa pierzi rapid 100 de milioane, este o metoda perfecta.

| Dismally a răspuns:

De ce 100 milioane? Eu ti-as sugera sa vinzi masina, casa, tot ce ai si sa pui pariul laughing Adica daca tot faci o tampenie, fa-o la nivel mare...

| zilog a răspuns:

și dacă in loc să îți facă plata cea mare îți cade din întâmplare un astroid in cap
sau vine ghinionul peste tine si aluneci vara pe ghiață
sau te cală tramvaiul pe trotoar

tu crezi că o să fie cineva nevun la cap chiar să îți facă plata!?

| Sophieka a răspuns:

Buna,

Daca sunt toti banii pe care ii ai / sau sunt stransi cu dificultate / imprumutati / oferiti de parinti... As spune NU unei sume atat de mari, poate mai bine 1000 lei, si daca castigi, treptat sa aduni sumele castigate iar restul banilor de 9000 lei sa ii pastrezi.
Mai bine incet decat sa risti. Este strict parerea mea, ai cerut pareri, noi iti oferim iar in urma deciziei luate de catre tine faci cum consideri.

Succes!

| Xenoverse1 a răspuns:

E riscant sa pariezi 100 lei pe un bilet, parerea mea este sa nu pariezi pe o suma asa mare ca daca pierzi biletul o sa regreti amarnic.

| ViruseZ a răspuns:

Este o investitie prea mare, si prea riscanta.

| alexmihay92 a răspuns:

Salut! Depinde de tine ce buget ai, dupa parerea mea este o suma foarte mare.
Bafta!

| gurzungs2004 a răspuns:

Treaba ta, tu te risti.Eu in locul tau nu as paria la asemenea prostii :/