| Andrei281040 a întrebat:

As vrea sa imi ziceti una sau mai multe metode prin care as putea sa transfer niste bani din contul paysafecard in contul de payeer, si toti pasii care trebuie urmati.

Răspuns Câştigător
| MihaidinBucuresti a răspuns:

Salut. Asta e mai greu. Din ce am cautat, sunt mai multe intrebari pe net, dar nu prea sunt raspunsuri. Asta de obicei inseamna ca nu se prea poate sau ca e mai laborios. Ce te-as sfatui: pune o intrebare la Support, atat la PaySafecard cat si la Payoneer. Ei sunt cei mai in masura sa stie pasii exacti.
Succes!