| marianadriann a întrebat:

as vrea sa stiu daca domeniul constructiilor va fi bun pe viitor, mai exact daca este un domeniu ce nu "moare". FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Legsilativ a răspuns:

Categoric.Populatia urbana creste la nivel global cu 1.5 miloane locuitori/saptamana, 85% din PIB se realizeaza la oras, vor fi necesare la nivel global de investitii de 8 trilioane in marile orase, deci asta inseamna mai multe blocuri, constructii, imobile.
Constructiile nu vor pierde teren niciodata.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Chiar dacă vor merge construcțiile, problema este că nu o să poți lucra tu multă vreme în construcții.
Caută-ți o meserie care să o poți practica până la pensionare. Deci școală, facultate, și inginerie; aceasta îți recomand.