| tigru18 a întrebat:

Ce aplicatie au cei de la Banca Transilvania pentru a vedea cati bani am pe card, tranzactii etc?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Eu folosesc BT Pay.
E destul de ok.

| tigru18 explică (pentru OldSoul):

Si pot vedea cati bani am pe el, tranzactii sau cand pun bani pe el? Azi am deschis contul iar cardul trebuie sa-mi vina in 5 zile lucratoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Astea nu sunt aplicatii, sunt programe speciale bancare.

| OldSoul a răspuns (pentru tigru18):

Da, iti apar tranzactiile, (nu stiu daca apare cand il incarci, eu nu l-am incarcat pana acum) si iti apare si soldul.
O sa-ti dea putin batai de cap cand pui aplicatia, dar eu zic ca merita.
Ieri mi-am pus-o si eu.

Oricum, ai nevoie de codul ala de securitate al cardului, cel din 3 cifre, cum s-o numi el, deci probabil tot trebuie sa astepti sa-ti vina cardul.

| StrongHeart a răspuns:

Bt24