| EduardNova a întrebat:

Cineva mi-a trimis prin transfer bancar o suma de bani din alta tara, ar trebui sa ii pot vedea online banii pe aplicatie? Tin sa mentionez ca am card banca transilvania, daca cardul e atasat la cont nu e normal sa ii am si pe card?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Eduardo, banii nu ii ai pe card, tot in contul tau vor fi. Cardul e doar,, instrumentul" cu care sa-i scoti sau sa faci diferite plati, prelevand bani din acelasi cont.
La transferurile internationale, poate dura pana la 5 zile sa intre banii.